LOGISTICKÉ SLUŽBY
V RÁMCI CELEJ EURÓPY
O nás
Sme prepravná spoločnosť, pôsobíme v oblasti prepravy od roku 2009. Zameriavame sa na komplexné riešenie prepravy tovaru v oblasti cestnej nákladnej dopravy a poskytujeme kvalitné špedičné, dopravné a logistické služby s orientáciou na zákazníka v lokálnom aj medzinárodnom meradle.

Naša spoločnosť je na trhu úspešne už od roku 2009, naši zamestnanci majú dlhoročné skúsenosťami v oblasti účtovníctva, špedície a obchodu, ktorý sú špeciálne vyškolený na schopnosť a ochotu vytvoriť a udržať čo najvyššiu úroveň a konkurenciu schopnosť na trhu.

Máme kvalitné odborné vedomostí, a praktické skúseností v spolupráci so zákazníkom, v komunikácii s daňovým, či iným kontrolným úradom. Rýchlo a často sa meniace legislatívne úpravy nás nútia okamžite sa zorientovať, a pružne reagovať na aktuálne zmeny v zákonoch, s ich následnou aplikáciou v praxi.
Ponúkame aj dopravné služby a prepravu nákladnými vozidlami, kde spolupracujeme so spoločnosťami, ktorý sú najviac skúsený v oblasti dopravy a špedície a vynikajú svojimi odbornými vedomosťami. Sme spoločnosť poskytujúca služby cestnej nákladnej dopravy, založené na splnení individuálnych potrieb rôznych skupín zákazníkov. Naše ceny sú vždy individuálne ako ceny bežných špedičných firiem.

Copyright © UP SPED, spol s.r.o.   |   Tvorba web stránok
tvorba web stranok
Ponúkame komplexné riešenie prepravy sypkého, voľne loženého, cisternového, paletového a cievkového materiálu a skladovacie služby. Po dohode ponúkame aj silo transport a prevoz nadrozmerných nákladov.

Dlhodobá dobrá spolupráca s našimi zmluvnými partnermi nám umožňuje mať stály prístup k ich vozidlám a garantuje Vám vysokú flexibilitu, pričom všetky vozidlá sú poistené (CMR).

Dynamický a pohotový kolektív v našej spoločnosti poradí aj v nečakaných situáciách, reaguje na požiadavky zákazníka a spolupracuje s klientmi kedykoľvek a kdekoľvek. V každej oblasti pôsobenia spoločnosti kladieme vysoký dôraz na kvalitu a profesionalitu. Hlavným cieľom našej firmy je uspokojenie zákazníkov a vybudovanie dlhodobej spolupráce s nimi.

Na našej stránke v kontaktoch nájdete formulár, ktorý prosíme vyplniť. Tým zároveň vyjadríte súhlas so zaradením vašej firmy do našej databanky, ktorá je nevyhnutná k našej ďalšej solupráci.

Ochranná známka - register TU.

Obchodný register SR
AKTUÁLNE
Dopravné informácie

Hraničné priechody
KONTAKTY
UP SPED, spol. s r.o.

Tel.:  +421 31 551 50 53
Fax.: +421 31 551 50 53

RAALTRANS: 5P9


Email: info@upsped.sk
>> viac